Fotoblog – Przemek Chudkiewicz

Mam Syna!

fotoblog-0081

Gucio.  Nie mógł się chłopak doczekać  i przyszedł na świat 2 m-ce za wcześnie.

10 comments
 1. Robert says: 11 kwietnia, 200910:45 am

  No i pięknie 🙂

 2. tecki says: 11 kwietnia, 200912:18 pm

  Gratuluję 😀

 3. Edyta says: 11 kwietnia, 20096:25 pm

  Gratulacje! 🙂

 4. maja says: 13 kwietnia, 20096:08 pm

  Bomba! Żółta bomba 🙂
  serdeczne gratulacje!!

 5. gru says: 21 kwietnia, 200911:51 am

  Gratulacje!

 6. Bartosz Makowski says: 22 kwietnia, 20097:41 pm

  Witam serdecznie!
  Nazywam się Bartosz Makowski. Jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Łódzkiego. Kierunkiem mojej edukacji jest antropologia kulturowa. W tym roku bronię swój licencjat dot. fotoblogów i socjologiczno- antropologicznego na nie spojrzenia. Aby go obronić muszę wpierw zakończyć pisanie. Brakuje mi jeszcze części badawczej.
  Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą. Czy jest szansa na poświęcenie mi kilkunastu minut odpowiadając na krótką listę pytań dotyczących Twojego FotoBloga i Fotografii jako takiej w Twoim życiu? Zależy mi bardzo na tym, co Wy- właściciele Fotoblogów, uważacie na powyższe tematy. Zależy mi na Waszych odczuciach, na emocjach towarzyszących Wam przy redagowaniu FotoBlogów, na tym dlaczego i w jakim celu zajmujecie się tą formą prezentowania świata i siebie samego chyba, na oczekiwaniach, na wszelkich przemyśleniach.
  Z tych powodów wybrałem pewną liczbę twórców fotoblogów, których twórczość uważałbym za najciekawszą. Stosuję w swoich badaniach metodę jakościową gdzie liczy się, nie ilość fotoblogów, ale właśnie ich jakość. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli poratowalibyście mnie swoimi opiniami. Proszę o potwierdzenie chęci udzielenia mi odpowiedzi na tych kilkanaście krótkich pytań. Jednakowoż proszę także o pozwolenie na zamieszczenie przeze mnie w swojej pracy, po pierwsze- cytatów z Waszych wypowiedzi, a także, po drugie- zdjęć. Na końcu krótkiego kwestionariusza znajdować się będą właśnie pytania o pozwolenie.
  TYMCZASEM BARDZO, ALE TO BARDZO PROSZĘ O ADRES MAILOWY, NA KTÓRY MÓGŁBYM WYSŁAĆ TE PYTANIA.
  Mój adres podany jest poniżej.
  Jestem z góry bardzo wdzięczny za cierpliwość i dotarcie aż do końcowej części owej prośby 😉 Z góry dziękuję za wszelką pomoc. I jeszcze jedna uprzejma prośba: jeśli zdecydujesz się mi pomóc, proszę o w miarę szybki odzew, mam niewiele czasu niestety na zebranie materiału badawczego.
  Mój adres e- mailowy to: bartosz.makowski@wp.pl
  Wszystkiego dobrego życzę,
  Bartosz Makowski

 7. Frania says: 26 kwietnia, 20091:02 am

  Gratulacje Gustawa. To super, że nazywa się Gucio 🙂 Mało spotykane, a jakie oryginalne 🙂 Pozdrawiam i życzę zdrowia dla Gucia, i dla Banki również.

  PS. czemu koniec fotobloga? 🙁

 8. pacynka says: 28 kwietnia, 200912:40 pm

  … skoro Gucio jest na świecie dwa miesiące wcześniej, to znaczy, że nie będzie końca fotobloga 18 czerwca???

  Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. p.chudkiewicz says: 29 kwietnia, 20092:46 pm

  Wiesz co, wiele spraw nabiera tempa, i tylko krowa nie zmienia zdania. Wiem na pewno, że działam pod wpływem chwili, więc sam do końca nie wiem czy zamknę czy nie 😉

 10. anka says: 25 czerwca, 20099:56 am

  gratuluję! 🙂

Submit comment

Preview: